Dev İndirim Hamlesi! Ayçiçek yağı, Şeker…

Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu, Tarım Kredi’nin ardından bazı zincir marketlerin de indirimlere destek vereceğini söyledi

Tarım Kredi indiriminden sonra zincir marketlerde sarı etiketlerin çoğaldığı bildirildi. Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu, Tarım Kredi’ye ait Kooperatif Marketlerde 30 temel gıda ürününde yapılan indirimlerin ardından uygulamanın bazı zincir marketlerde de görülmeye başlandığını söyledi.

Ağaoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın talimatıyla Tarım Kredi Kooperatifleri’nin 1.400 civarındaki marketinde küçükbaş hayvan etlerinin yüzde 25 indirimli satılmaya başlandığını hatırlattı.

Bunun ardından Erdoğan’ın büyükbaş hayvan etlerinde de indirim yapılacağını, bu indirimin yüzde 35’lere varabileceğini, ayrıca Tarım Kredi Kooperatifleri’nin temel gıda ve ihtiyaç ürünlerinde kar marjlarını en asgariye çekerek ürüne göre yüzde 20-30 aralığında indirim yapacağını açıkladığını anımsatan Ağaoğlu, bunun üzerine indirim yapılmadan önce Üsküdar Kısıklı’daki Tarım Kredi Kooperatif Market’e gidip fiyatlara ilişkin inceleme yaptığını aktardı.

Ağaoğlu, indirimin başladığı 15 Ağustos’ta da yeni fiyatları yerinde incelediğini ifade ederek, şunları kaydetti:

Haberin devamı için linki kullanabilirsiniz.

Kaynak:https://www.yeniakit.com.tr/haber/dev-indirim-hamlesi-aycicek-yagi-seker-1685036.html

0 Paylaşımlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*